Hakkımızda

Hakkımızda

Safran İlaç ve Kozmetik sanayi olarak siz sağlıkla kalın diye 2011 yılından beri yılın 365 günü boyunca çalışıyoruz. Merkezi yerel bir firma olarak Bartın ve Eskipazar üretim ve depolama tesisimiz ile Karabük Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde yer alan AR-GE laboratuvarında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

 

Vizyonumuz

İnsan sağlığının ön planda olduğu bir sektörde faaliyet gösteren bir firma olarak, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda güvenilir hizmet vermek, ürün çeşitliliğini ve kalitesini artırmak ve bunu tüm kullanıcılara ulaştırmak, insan sağlığını ‘doğadan gelen şifa’ prensibiyle en doğal yöntemlerle karşılamak ve korumaktır.

 

Misyonumuz

Safran İlaç ve Kozmetik Sanayi olarak bulunduğumuz sektörün sürekli değişen ve gelişen ihtiyaçlarını en optimal şekilde analiz ederek, sektörde sayılı firmalar arasında yer almak, müşteri memnuniyetini sağlamak, gerek ürünleri, gerekse kurumsal kimliği ile güvenilir firma etiketine sahip olmak, sektörün talep ve ihtiyaçlarını son teknoloji imkanları ile en uygun şartlar altında karşılamaktır.